Најново
Распродадено
Intex - покривка за базен 244см
  • Intex - покривка за базен 244см

Intex - покривка за базен 244см

650 ден.
Шифра на производ: 8521
Достапност: Распродадено
Количина:

Intex покривка за базен 244см е специјално наменета за базенот Intex Easy Set.

Дијаметар на покривката 221см одговара за Easy set 244см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Intex - покривка за базен 244см Intex покривка за базен 244см е специјално наменета за базенот Intex Easy Set. Дијаметар на покривката 221см одговара за Easy set 244см .. Category: Product #: 8521 Regular price: 650 ден. 650
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS