Најново
Intex пловак за таблети за хлор со термометар
  • Intex пловак за таблети за хлор со термометар
  • Intex пловак за таблети за хлор со термометар

Intex пловак за таблети за хлор со термометар

390 ден.
Шифра на производ: 9856
Достапност: На залиха
Количина:

Интекс пловак за таблети за хлор со термометар, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Intex пловак за таблети за хлор со термометар Интекс пловак за таблети за хлор со термометар, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. .. Category: Product #: 9856 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS