Најново
Intex - гума за пливање со отвор за нозете
  • Intex - гума за пливање со отвор за нозете

Intex - гума за пливање со отвор за нозете

290 ден.
Шифра на производ: 8902
Достапност: На залиха
Количина:

Intex гума за пливање со отвор за нозете.

Производот се препорачува за деца од 1-2 години, максимална тежина до 15кг.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: guma, plivanje, otvor, noze, dubak
Intex - гума за пливање со отвор за нозете Intex гума за пливање со отвор за нозете. Производот се препорачува за деца од 1-2 години, максимална тежина до 15кг.   .. Category: Product #: 8902 Regular price: 290 ден. 290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS