Најново
Intex - гума за пливање Еднорог
  • Intex - гума за пливање Еднорог

Intex - гума за пливање Еднорог

200 ден.
Шифра на производ: 58221
Достапност: На залиха
Количина:

Гума за пливање Intex Еднорог за безбедно уживање во вода. 

Димензија на гумата: 107х58см.

Се препорачува за деца од 3-6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: guma, ednorog, unicorn
Intex - гума за пливање Еднорог Гума за пливање Intex Еднорог за безбедно уживање во вода.  Димензија на гумата: 107х58см. Се препорачува за деца од 3-6 години. .. Category: Product #: 58221 Regular price: 200 ден. 200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS