Најново
Intex Easy Set базен 183х51см
  • Intex Easy Set базен 183х51см

Intex Easy Set базен 183х51см

2.290 ден.
Шифра на производ: 28102
Достапност: На залиха
Количина:
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Само надувајте го горниот прстен и наполнете го со вода.
 
Димензија на базенот: 183х51см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: интекс, bazen
Intex Easy Set базен 183х51см Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Само надувајте го горниот прстен и наполнете го со вода.   Димензија на базенот: 183х51см. .. Category: Product #: 28102 Regular price: 2.290 ден. 2.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS