Најново
Intex душек за пливање 79х76см
  • Intex душек за пливање 79х76см

Intex душек за пливање 79х76см

450 ден.
Шифра на производ: 58167
Достапност: На залиха
Количина:

Научете да пливате со помош на Интекс даската за пливање со две рачки за држење.

Димензија на производот: 79х76см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: daska, plivanje, dushek, интекс
Intex душек за пливање 79х76см Научете да пливате со помош на Интекс даската за пливање со две рачки за држење. Димензија на производот: 79х76см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 58167 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS