Најново
Intex Crocodile забавен центар
  • Intex Crocodile забавен центар
  • Intex Crocodile забавен центар
  • Intex Crocodile забавен центар

Intex Crocodile забавен центар

3.490 ден.
Шифра на производ: 57165
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пајче и кофичка. Супер забава за Вашите најмили.

Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево.

Димензија на производот: 201х170х84см.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Intex Crocodile забавен центар Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пајче и кофичка. Супер забава за Вашите најмили. Водениот распрскувач треба да се поврзе со црево. Димензија на производот: 201х170х84см. Производот се препорачува за деца над 2 години.     .. Category: Product #: 57165 Regular price: 3.490 ден. 3.490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS