Најново
Intex базен 168х38 см
  • Intex базен 168х38 см
  • Intex базен 168х38 см
  • Intex базен 168х38 см

Intex базен 168х38 см

790 ден.
Шифра на производ: 8935
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава. Базенот има три шарени воздушни прстени.

Димензија на базенот: 168х38 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS