Најново
Intex 3Д бокс на надувување
  • Intex 3Д бокс на надувување
  • Intex 3Д бокс на надувување

Intex 3Д бокс на надувување

250 ден.
Шифра на производ: 22385
Достапност: На залиха
Количина:

Интекс 3Д бокс на надувување.

  • димензија: 98 х 44см
  • базата се полни со вода

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: интекс, boks

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS