Најново
Забавна игра - Уно спинер
  • Забавна игра - Уно спинер
  • Забавна игра - Уно спинер

Забавна игра - Уно спинер

450 ден.550 ден.
Шифра на производ: 2017387
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна игра со уно карти на подлога што се врти. Играта се игра по стандардните уно правила до моментот кога ќе ви се падне спин картата, што значи дека треба да ја вртите подлогата и во зависност од среќата играчот што губи може да биде победник во играта.

Победник е оној играч што ќе собере 500 поени.

Сетот содржи:

  • 1 подлога што се врти
  • 112 уно карти
  • упатство за играње

Играта може да ја играат 2-7 играчи, се препорачува за возраст над 7 години.

Димензија на пакувањето: 27 х 27 х 5 см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS