Најново
Забавна игра - погоди го црвот
  • Забавна игра - погоди го црвот
  • Забавна игра - погоди го црвот
  • Забавна игра - погоди го црвот
  • Забавна игра - погоди го црвот
  • Забавна игра - погоди го црвот

Забавна игра - погоди го црвот

690 ден.
Шифра на производ: 797
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се врти додека играчите се обидуваат да ги протнат прстените, секој играч има по три прстени кои се во различна димензија. Играта може да се игра со три нивоа од полесно до потешко во зависност од возраста на играчите.

Играта е за најмногу 3 играчи.

Производот работи на батерии, потребни се 2 C(R14) од 1.5 V батерии.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: crv, igra

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS