Најново
Забавна фарма
  • Забавна фарма
  • Забавна фарма
  • Забавна фарма
  • Забавна фарма
  • Забавна фарма
  • Забавна фарма

Забавна фарма

550 ден.
Шифра на производ: 81526
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна едукативна играчка изработена од квалитетна пластика, светли бои и пријателски ликови од животни.

Димензија на производот: 27.5х16х12см.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: zabavna farma

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS