Најново
Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор
 • Vtech - Вртелешка со проектор

Vtech - Вртелешка со проектор

2.490 ден.3.290 ден.
Шифра на производ: 80503303
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна музичка вртелешка со проектор со 3 слатки и меки висечки јагниња.

 • проектор кој проектира 4 смирувачки светла на таванот
 • вклучени 4 песни, 40 мелодии и звици на природата кои смируваат бебето
 • тајмер кој нуди опции за подесување на 5, 15 или 30 минути
 • сензор за звук кој се активира на плачењето на бебето со мелодии за да го смират и да продолжи да спие
 • вклучен е далечински управувач како и прицврстувачки ремени за креветчето

Производот се препорачува за 0+ месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-24%

Распродадено

Vtech проектор Поларно мече Vtech проектор Поларно мече
2.090 ден.1.590 ден.
2.090 ден.1.590 ден.
Тагови: ветек, proektor, vrteleska

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS