Најново
Vtech - Музичка вртелешка
  • Vtech - Музичка вртелешка
  • Vtech - Музичка вртелешка
  • Vtech - Музичка вртелешка

Vtech - Музичка вртелешка

1.590 ден.1.990 ден.
Шифра на производ: 80513103
Достапност: На залиха
Количина:

Vtech музичка вртелешка со птици е совршена пренослива играчка за смирување на Вашето бебе. Доаѓа со прицврстувач за да можете безбедно да ја прикачите на детски колички, транспортери за бебиња и креветчиња. Вклучува смирувачка ноќна светлина, 3 меки птици и свири 3 песни и 40 мелодии. Преносливиот дел од вртелешката содржи и звици на природата и има тајмер од 10, 20 или 30 минути. Главниот сензор го детектира плачот на Вашето бебе и реагира со мелодии за да го успие Вашето малечко.

Производот се препорачува од 0+ месеци.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicka, vrteleska

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS