Најново
Vtech - Алигатор ZoomiZooz
  • Vtech - Алигатор ZoomiZooz
  • Vtech - Алигатор ZoomiZooz
  • Vtech - Алигатор ZoomiZooz
  • Vtech - Алигатор ZoomiZooz
  • Vtech - Алигатор ZoomiZooz

Vtech - Алигатор ZoomiZooz

790 ден.950 ден.
Шифра на производ: 80510703
Достапност: На залиха
Количина:

Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz.

Ова е мојот најдобар пријател птицата, ние сакаме да пееме заедно! Да одиме!

Дојдетете и запознајте го ZoomiZooz: пријателски, колекционерски животински карактери кои се тресат, мавтаат, скокаат и се тркалаат наоколку!

Поставете ја птицата на волшебната зона на грбот на Алигаторот за магично да слушнете забавни фрази и карактеристики!

Притиснете го светлечкото копче за да слушнете песни, мелодии и звучни ефекти!

Притиснете надолу на главата на Алигаторот за да видите скок на птицата, лизгање, вртење на опашката на алигаторот!

Производот се препорачува за деца од 1 до 5 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vetek, aligator

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS