Најново
Vivax - Блендер
  • Vivax - Блендер
  • Vivax - Блендер
  • Vivax - Блендер

Vivax - Блендер

2.190 ден.
Шифра на производ: 02356267
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Блендер со 1 година гаранција

Карактеристики на производот:

  • моќност 600W
  • капацитет на стаклен сад 1,5L
  • 2 брзини
  • функција кршење мраз
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: blender, вивакс

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS