Најново
Велосипед за рамнотежа

Велосипед за рамнотежа

1.900 ден.2.300 ден.
Шифра на производ: 93268
Достапност: На залиха
Количина:

Велосипед за рамнотежа, дизајниран и направен за вашето дете самостојно да научи и да ја подобри координацијата, рамнотежата и управувањето.

  • Метална рамка
  • Седиштето се прилагодува по висина 
  • Воланот се прилагодува по висина 

Велосипедот се препорачува за деца над 3 години, максимална тежина до 25 килограми.

Димензија на велосипедот: 90х67см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS