Најново
Туш за бањање со лед светло
  • Туш за бањање со лед светло
  • Туш за бањање со лед светло
  • Туш за бањање со лед светло

Туш за бањање со лед светло

400 ден.650 ден.
Шифра на производ: 9256
Достапност: На залиха
Количина:

Туш со лед осветлување овозможува забавен начин на туширање додека тушот свети во зелена боја. Тушот е направен од траен хромиран материјал(ABS). ЛЕД диодите се активираат со притисокот на водата и се исклучуваат кога водата е исклучена. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tus, led, osvetluvanje

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS