Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Трамболина со мрежа и скалички - 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 305см
 • Трамболина со мрежа и скалички - 305см

Трамболина со мрежа и скалички - 305см

12.390 ден.14.890 ден.
Шифра на производ: 94562
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа.

 • дијаметар 305см
 • максимално оптоварување до 150кг
 • висина на мрежа 170см
 • висина на трамполина 220см
 • квалитетна подлога
 • безбедна и стабилна поставеност
 • безбедна заштитна мрежа
 • вратичка на патент
 • скала за лесен пристап
 • тежина на трамполината 46кг

Предупредување:

 • максимална тежина до 150кг
 • не се препорачува користење на трамполината од повеќе лица во исто време, поради можност за повреда при судир
 • Пред секоја употреба проверете ја состојбата на бебедносната мрежа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: trampolina, trambolina

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS