Најново
Sonar преса за коса 3 во 1
 • Sonar преса за коса 3 во 1
 • Sonar преса за коса 3 во 1
 • Sonar преса за коса 3 во 1

Sonar преса за коса 3 во 1

790 ден.1.100 ден.
Шифра на производ: 6952
Достапност: На залиха
Количина:

Мултифункционална преса за коса 3 во 1 за модерно стилиризирана фризура.

Карактеристики на производот:

 • моќност 45W
 • напон: 220V, 50Hz
 • керамички плочи за: исправање на косата / брановита коса / четка за фенирање или прекршување на косата
 • брзо загревање на плочите
 • максимална температура 190ºС
 • 360ºС ротирачки кабел

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS