Најново
Smoby - забавен спортски центар
  • Smoby - забавен спортски центар
  • Smoby - забавен спортски центар
  • Smoby - забавен спортски центар
  • Smoby - забавен спортски центар

Smoby - забавен спортски центар

22.900 ден.25.900 ден.
Шифра на производ: 840203
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавен спортски центар кој е полн со спортски изненадувања. Вашите најмили ќе се забавуваат со часови во кошаркарски или фудбалски натпревари. Тие исто така може да се забавуваат со тобоганот и ѕидот за качување кој служи како скали. Куќичката има пикник масичка која е совршена за вашите деца да ја повратат силата со нивните омилени ужинки после долгите натпревари. 

Димензии: 284 х 203 х 176см

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Производот се препорачува за деца над 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: смоби

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS