Најново
Smoby куќа
 • Smoby куќа
 • Smoby куќа
 • Smoby куќа
 • Smoby куќа
 • Smoby куќа
 • Smoby куќа

Smoby куќа

19.900 ден.22.600 ден.
Шифра на производ: 810800
Достапност: На залиха
Количина:

Голема Смоби куќичка за супер забава во дворот. Куќичката е издигната на платформа на висина од 70см и нуди прекрасен поглед на целата градина. Куќичката е опремена со тераса која е поврзана со тобоган со должина од 150см.

 • Димензии: 160х260х197 см
 • Производот е наменет за деца над 3 години.
 • Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: smoby, smobi, kukicka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS