Најново
Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко
 • Супер сецко

Супер сецко

490 ден.650 ден.
Шифра на производ: 2592
Достапност: На залиха
Количина:

Кујнска алатка која ќе ви заштеди време и простор во кујната а е исклучително лесна за користење, ножевите на сите додатоци се од нерѓосувачки челик. Практична, револуционерна, иновативна, мултинаменска машинка за сецкање. 

 • практичен сад со капак за оставување на ножевите за сецкање
 • во сетот се вклучени 6 различни додатоци за 11 начини на сецкање на храната
 • сите додатоци лесно се вадат и ставаат
 • вашите прсти никогаш не ги допираат сечилата

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: secko, nozevi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS