Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-21%
Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSl 2027BL-2028YL + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја по избор: сина / жолта моќност 1600W површина за пеглањ..
1.100 ден.1.400 ден.
-22%
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz с..
1.750 ден.2.250 ден.
-23%
Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: моќност 2400W боја: виолетова лесен за полнење, транспаренте..
1.800 ден.2.350 ден.
-21%
Sencor Радио будилник SRC 135 Sencor Радио будилник SRC 135
Карактеристики на производот: боја: бела / зелена LED дисплеј 1,5см PLL FM радио два ала..
1.100 ден.1.400 ден.
-18%
Sencor Рачен пасатор SHB 4110WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 400W боја: бела тивка работа на моторот 2 брзини ..
1.390 ден.1.700 ден.
-18%
Sencor Решо SCP 3201 GY Sencor Решо SCP 3201 GY
Карактеристики на броизводот: боја: црна стаклокерамичко, една грејна плоча моќност 1800W ..
3.200 ден.3.900 ден.
-16%
Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max 230W  стаклен сад 1000ml доволна..
1.590 ден.1.900 ден.
-14%
Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност на мотор..
2.750 ден.3.200 ден.
-27%
Sencor Телесна вага SBS 2507 RD +2 години гаранција
Карактеристики на производот: електронска телесна вага боја: црвена мери во KG/LB калено..
1.100 ден.1.500 ден.
-24%
Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: електронска телесна вага боја по избор: црна / бела мери во ..
1.290 ден.1.700 ден.
-19%
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за..
2.100 ден.2.600 ден.
-23%
Sencor Тостер STS 2603 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја бела моќност 800W тостер за 2 парчиња леб термостат ..
1.150 ден.1.500 ден.
-27%
Sencor Фен за коса SHD 6400 V / 6400B+ 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 6400 V / 6400B+ 2 години гаранција
Карактеристики на производот: патен фен за сушење боја по избор: златна / виолетова моќнос..
800 ден.1.100 ден.
-19%
Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини 3 нивоа на температура боја по избо..
1.290 ден.1.600 ден.
-21%
Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини(нежна и силна струја на воздух) 3 нив..
1.190 ден.1.500 ден.
-19%
Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна со виолетово 2 брзини, 3 нивоа на температура моќ..
1.290 ден.1.600 ден.
-27%
Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција Sencor Фигаро за коса SHS 7603 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури брзо з..
950 ден.1.300 ден.
-11%
Smoby - авантуристичка карпа Smoby - авантуристичка карпа
Прекрасна авантуристичка карпа за часови забава во дворот. Карпата се состои од: 3 карпи за ка..
16.900 ден.18.900 ден.
-12%
Smoby - забавен спортски центар Smoby - забавен спортски центар
Супер забавен спортски центар кој е полн со спортски изненадувања. Вашите најмили ќе се забавуваат с..
22.900 ден.25.900 ден.
-7%
Smoby funny тобоган Smoby funny тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
7.900 ден.8.490 ден.
-10%
Smoby куќа - Nature Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
Smoby куќа - Nature Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
Smoby куќа - Јура Smoby куќа - Јура
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално ..
12.400 ден.13.800 ден.
-15%
Smoby тобоган Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.590 ден.5.400 ден.
-20%
Snuggie tails ќебенце Snuggie tails ќебенце
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
400 ден.500 ден.
-28%
Sonar преса за коса 3 во 1 Sonar преса за коса 3 во 1
Мултифункционална преса за коса 3 во 1 за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на произв..
790 ден.1.100 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор - Mercedes AMG C 63 S Coupe бел 6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор со батерија Mercedes C63s бела боја  димензија на автомобилот: 11..
10.690 ден.13.390 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор - Mercedes AMG C 63 S Coupe црвен 6V 7AH*2 Автомобил на акумулатор - Mercedes AMG C 63 S Coupe црвен 6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор со батерија Mercedes C63s црвена боја  димензија на автомобилот: ..
10.690 ден.13.390 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор - Mercedes AMG C 63 S Coupe црн  6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор со батерија Mercedes C63s црна боја  димензија на автомобило..
10.690 ден.13.390 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 бел 6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 бел 6V 7AH*2  BMW  димензија на ав..
13.100 ден.16.390 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црвен 6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црвен 6V 7AH*2  BMW  димензија на автом..
13.100 ден.16.390 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црн 6V 7AH*2
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црн 6V 7AH*2  BMW  димензија на ав..
13.100 ден.16.390 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS