Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Vivax  -  Апарат за кафе "Koffee to go" Vivax  -  Апарат за кафе "Koffee to go"
Vivax апарат за кафе CM-700TG со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќн..
1.500 ден.
Vivax - Блендер Vivax - Блендер
Vivax - Блендер со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 600W капаците..
2.190 ден.
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата
Vivax - Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата WH-176TC со 1 година гаранција ..
1.490 ден.
Vivax - Грил тостер Vivax - Грил тостер
Vivax Grill - тостер SM-1800 Карактеристики на производот: 1800W површина за печење: 23х2..
2.290 ден.
Vivax - Дигитална кујнска вага Vivax - Дигитална кујнска вага
Vivax - дигитална кујнска вага KS-502Y Карактеристики на производот: максимална мерна тежин..
600 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
690 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал за вода WH-120G со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
1.490 ден.
Vivax - Микробранова печка Vivax - Микробранова печка
Vivax - Микробранова печка MWO-2077+1 година гаранција Карактеристики на производот: капаци..
3.900 ден.
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса HD-1600FTсо 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 16..
690 ден.
Vivax - Фритеза Vivax - Фритеза
Vivax - Фритеза DF-2003SS Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 3L 30 м..
2.350 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS