Најново
Pie face - забавна игра
  • Pie face - забавна игра
  • Pie face - забавна игра
  • Pie face - забавна игра

Pie face - забавна игра

600 ден.
Шифра на производ: 98256
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта по интересна ставете шлаг на механичка рака, наместете го лицето на отворот и притискајте на копчињата, играчот кој ќе биде поспор, ќе добие шлаканица од шлаг.

Димензија на пакувањето: 39х24х8 см

Производот е препорачан за деца над 5 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS