Најново
Nenuco бебе - време е за ужинка
  • Nenuco бебе - време е за ужинка
  • Nenuco бебе - време е за ужинка

Nenuco бебе - време е за ужинка

2.490 ден.2.790 ден.
Шифра на производ: 127427
Достапност: На залиха
Количина:

Децата сега ќе можат да направат вкусна храна со помош на блендерот и да ја нахранат својата кукла со помош на шише со лажичка. Но не заборавајте после секој оброк треба да ја смените пелената! Сетот содржи: блендер, книга со рецепти, шише со лажичка, пелена....

Висина на бебето: 35см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: nenuko, bebe, blender, ненуко

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS