МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фен за коса Sonar Фен за коса Sonar
Фен за коса Sonar моќност 1200W температурни нивоа 2 копче за ладен воздух кука за закач..
490 ден.
Електрична мелница за мелење кафе 150W Електрична мелница за мелење кафе 150W
Започнете го денот со мирис на свежо припремено кафе со помош на машинката за мелење на кафе. Еле..
550 ден.
Електрично ѓезве Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
-26%
Дигитална телесна вага Дигитална телесна вага
Карактеристики на производот: LCD екран максимална тежина 180кг функција автоматско исклуч..
590 ден.800 ден.
Sokany - Електрично ѓезве Sokany - Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
-27%
 Мини чоколадна фонтана  Мини чоколадна фонтана
Елегантна чоколадна фонтана на три нивоа е совршена за сите специјални прилики! Едноставно став..
950 ден.1.300 ден.
-28%
Sonar преса за коса 3 во 1 Sonar преса за коса 3 во 1
Мултифункционална преса за коса 3 во 1 за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на произв..
790 ден.1.100 ден.
-18%
Sencor Решо SCP 3201 GY Sencor Решо SCP 3201 GY
Карактеристики на броизводот: боја: црна стаклокерамичко, една грејна плоча моќност 1800W ..
3.200 ден.3.900 ден.
-14%
Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: ​боја: бела моќност 850W тајмер до 13 часа 10 програм..
6.900 ден.8.000 ден.
-17%
Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на апаратот: 480-580W број на однапред де..
4.390 ден.5.300 ден.
-19%
Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
3.900 ден.4.800 ден.
-14%
Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција Sencor Соковник SJE 741SS + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност на мотор..
2.750 ден.3.200 ден.
-13%
Sencor Мултисецкалица SSG 3500W + 2 години гаранција Sencor Мултисецкалица SSG 3500W + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max:150W сецка и ренда 5 додатоци за..
2.690 ден.3.100 ден.
-17%
Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на грејачот 240W број на садови за сушење: 5 суши: з..
2.490 ден.3.000 ден.
-23%
Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција
Карактеристики на производот: боја: пастелно зелена идеален за подготовка на свежо овошје, к..
2.150 ден.2.800 ден.
-15%
Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 900W боја по избор: бела / црна опција за подготовка..
2.200 ден.2.600 ден.
-16%
Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција Sencor Миксер со сад  SHM 5330 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: миксер со сад моќност 300W 5 брзини турбо брзина голем с..
2.100 ден.2.500 ден.
-19%
Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција Sencor Тостер SSM 9300 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: тостер со 3 менливи плочи боја: бела моќност 700W плочи за..
2.100 ден.2.600 ден.
-19%
Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
2.100 ден.2.600 ден.
-17%
Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.900 ден.2.300 ден.
-22%
Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8440GR + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: боја: зелена моќност 2200W работи на напон од 230V, 50Hz с..
1.750 ден.2.250 ден.
-23%
Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција Sencor Пегла на пареа SSL 8710VT + 2 години гаранција
Карактеристика на производот: моќност 2400W боја: виолетова лесен за полнење, транспаренте..
1.800 ден.2.350 ден.
-21%
Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD Sencor Пегла на пареа SSI 5421TQ / 5420RD
Карактеристика на производот: боја по избор: тиркизна / црвена приклучна сила 2200W 230V, ..
1.390 ден.1.750 ден.
-16%
Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција Sencor сецко SHB 4330 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на моторот max 230W  стаклен сад 1000ml доволна..
1.590 ден.1.900 ден.
-18%
Sencor Рачен пасатор SHB 4110WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 400W боја: бела тивка работа на моторот 2 брзини ..
1.390 ден.1.700 ден.
-10%
Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: дигитална кујнска вага боја по избор: портокалова / виолетова ..
1.350 ден.1.500 ден.
-19%
Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција Sencor Фен со дифузер SHD 108VT + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: црна со виолетово 2 брзини, 3 нивоа на температура моќ..
1.290 ден.1.600 ден.
-19%
Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 6600 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини 3 нивоа на температура боја по избо..
1.290 ден.1.600 ден.
-21%
Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција Sencor Фен за коса SHD 7120 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 2000W 2 брзини(нежна и силна струја на воздух) 3 нив..
1.190 ден.1.500 ден.
-21%
Sencor Радио будилник SRC 135 Sencor Радио будилник SRC 135
Карактеристики на производот: боја: бела / зелена LED дисплеј 1,5см PLL FM радио два ала..
1.100 ден.1.400 ден.
-23%
Sencor Тостер STS 2603 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја бела моќност 800W тостер за 2 парчиња леб термостат ..
1.150 ден.1.500 ден.
-24%
Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција Sencor Телесна вага SBS 5050 BK / 5051WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: електронска телесна вага боја по избор: црна / бела мери во ..
1.290 ден.1.700 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS