Најново
Магични закачалки - Wonder hanger max
  • Магични закачалки - Wonder hanger max
  • Магични закачалки - Wonder hanger max
  • Магични закачалки - Wonder hanger max
  • Магични закачалки - Wonder hanger max

Магични закачалки - Wonder hanger max

250 ден.300 ден.
Шифра на производ: 21964
Достапност: На залиха
Количина:

Практични магични закачалки кои ќе ви заштедат простор во вашиот плакар. Со овие магични закачалки ќе добиете 3 пати повеќе простор, уредна и средена гардероба. Во пакувањето се вклучени 10 закачалки, држи тежина до 13 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: magicni, zakacalki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS