Најново
Логаритамска табла
  • Логаритамска табла

Логаритамска табла

580 ден.
Шифра на производ: 58486
Достапност: На залиха
Количина:

Логаритамска табла. Со помош на нашата логаритамска табла изработена од квалитетно дрво, вашето дете ќе ги научи бројките и ќе научи да собира и одзема.

Димензија на производот: 44х14 см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: logaritamska, tabla

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS