Најново
Креативен сет - направи хеликоптер
  • Креативен сет - направи хеликоптер
  • Креативен сет - направи хеликоптер

Креативен сет - направи хеликоптер

250 ден.
Шифра на производ: 1265
Достапност: На залиха
Количина:

Тргнете ги настрана телефоните, таблетите видео игрите, дадете му на Вашето дете играчка со која ќе размислува и ќе ја развива својата креативност а истовремено и ќе се забавува.

Сетот содржи:

  • 54 делови за хеликоптер (сетот содржи еластични делови)
  • алати(клуч, штрафилица)
  • упатство за составување

Производот се препорачува за деца над 5 години

Димензија на пакувањето: 20х5,5х14 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS