Најново
Креативен сет - кутија за накит My little Pony
  • Креативен сет - кутија за накит My little Pony

Креативен сет - кутија за накит My little Pony

300 ден.
Шифра на производ: 29413
Достапност: На залиха
Количина:

Декорирајте и украсете кутија за накит со сунѓерасти стикери кои се означени со броеви и циркони.

Сетот содржи:

  • кутија
  • 300 самолепливи стикери
  • 58 циркони

Димензија на кутијата: 13х13х5см.

Производот се препорачува за деца над 4 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kreativen, set, kutija, stikeri

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS