Најново
Креативен сет - кран
  • Креативен сет - кран

Креативен сет - кран

590 ден.
Шифра на производ: 28604
Достапност: На залиха
Количина:

Тргнете ги настрана телефоните, таблетите, видео игрите, дадете му на Вашето дете играчка со која ќе размислува и ќе ја развива својата креативност а истовремено и ќе се забавува. Прекрасен креативен сет од кој се прави кран. Пакувањето содржи пластични и гумени делови.

Сетот содржи:

  • 92 делови (сетот содржи еластични делови)
  • алати(клуч, штрафцигер)
  • упатство за составување

Производот се препорачува за деца над 5 години

Димензија на производот: 25х15х25 см

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kreativen, set, kran

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS