Најново
Креативен сет коцки
 • Креативен сет коцки
 • Креативен сет коцки
 • Креативен сет коцки
 • Креативен сет коцки
 • Креативен сет коцки

Креативен сет коцки

690 ден.
Шифра на производ: 10649
Достапност: На залиха
Количина:

Дали сте спремни за трка со АТВ мотори во природа. Спуштете ги рампите на приколката и камионот, паркирајте ги АТВ моторите и тргнете на незаборавна авантура во природа. Креативен сет со коцки кој вклучува 253 делови. Коцките се компатибилни со повеќето брендирани коцки.

Сетот вклучува:

 • транспортно возило
 • 2 тркачки автомобили
 • приколка, кука за влечење и рампа
 • резервна гума
 • 2 мини фигури

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Димензија на пакувањето: 33х6х21см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kocki, tim, trki

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS