Најново
Едукативно дрвено домино

Едукативно дрвено домино

590 ден.
Шифра на производ: 2567
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативно дрвено домино кое е двострано од едната страна се броевите до 100 додека од другата страна доминото е со зборови на Англиски јазик, што е одлична можност за Вашите малечки да ги научат: броевите, геометриските форми, овошјето, зеленчукот годишните времиња, предмети..... на Англиски јазик.

Сетот содржи 100 дрвени делови, како и практична торба за чување на доминото.

Димензија на пакувањето: 32х3,5х26см.

Димензија на домино плочката: 3х0,6х5см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: edukativno, drveno, domino

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS