Најново
Дрвен воз - сортер
  • Дрвен воз - сортер
  • Дрвен воз - сортер

Дрвен воз - сортер

390 ден.500 ден.
Шифра на производ: 15576
Достапност: На залиха
Количина:

Забавен дрвен воз - сортер кој освен игра нуди и едукација, учење на бои, форми и нивно сортирање на соодветно место што ја подобрува координацијата и моториката кај децата.

Димензии: 39 х 6 х 7см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sorter, voz

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS