Најново
Креативен сет T-Rex + 100 стикери
  • Креативен сет T-Rex + 100 стикери
  • Креативен сет T-Rex + 100 стикери

Креативен сет T-Rex + 100 стикери

550 ден.
Шифра на производ: 59775
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен креативен сет за мали археолози кој ќе ви помогне да го откриете светот на диносаурусите. Супер забавна авантура, составете го скелетот на Тираносаурусот и залепете ги стикерите на постерот.

Сетот вклучува скелет на T-Rex, постер и 100 стикери.

Производот се препорачува за деца од 7-12 години.

Димензија на пакувањето: 19х25 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dino, kreativen, set

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS