Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана
  • Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана
  • Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана
  • Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана

Креативен сет коцки - авантурите со принцезата Моана

850 ден.
Шифра на производ: 4592
Достапност: На залиха
Количина:

Откријте ги легендите со принцезата Моана и свињата Пуа. Проучете ја картата на островот и подгответе вкусна риба на огнот. Одете на водопадот и помогнете и на Моана во откривањето на легендата. Тапајте на тапаните во пештерата за да откриете дали Моана е наменета да стане истражувач како нејзините предци во легендите.

Сетот вклучува 241 делови.

Производот се препорачува за деца над 6 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kocki, moana

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS