Најново
Креативен сет - авион
  • Креативен сет - авион
  • Креативен сет - авион
  • Креативен сет - авион

Креативен сет - авион

490 ден.
Шифра на производ: 28606
Достапност: На залиха
Количина:

Забавна и едукативна играчка со која Вашето дете ќе размислува, ќе ја развива својата креативност и истовремено ќе се забавува. Прекрасен креативен сет од кој се прави авион. Пакувањето содржи пластични и гумени делови.

  • 73 делови (сетот содржи еластични делови)
  • алати(клуч, штрафцигер)

Димензија на производот:14х33х25см

Производот се препорачува за деца над 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kreativen, set, avion

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS