Најново
Креативен сет - Анатомија на човечкото тело
  • Креативен сет - Анатомија на човечкото тело
  • Креативен сет - Анатомија на човечкото тело

Креативен сет - Анатомија на човечкото тело

650 ден.
Шифра на производ: 50147
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустриран прирачник кој ќе ве придружува во откривањето на тоа како функционираат нашите органи, како и скелет на човечкото тело и специјални картички за системско изучување на функциите на човечките органи.

Производот се препорачува за деца од 7-12 години.

Димензија на пакувањето: 20х6х27см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: anatomija, covecko, telo

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS