Најново
Playgo Jungle animal пластелин
 • Playgo Jungle animal пластелин
 • Playgo Jungle animal пластелин

Playgo Jungle animal пластелин

580 ден.750 ден.
Шифра на производ: 1250176
Достапност: На залиха
Количина:

Сет пластелин Животни од џунгла со преса Лавче

Сетот содржи:

 • 5 туби пластелин
 • 2 шпатули
 • 3 модли
 • подлога
 • преса

Димензија на пакувањето: 28х9,5х28 см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin, џунгла

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS