Најново
Smoby куќа - Јура
  • Smoby куќа - Јура
  • Smoby куќа - Јура
  • Smoby куќа - Јура
  • Smoby куќа - Јура

Smoby куќа - Јура

12.400 ден.13.800 ден.
Шифра на производ: 310263
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално се вклопува во градината со нејзините природни бои и изглед.

  • Димензии: 124 х 117 х 132
  • Производот е наменет за деца над 2 години.

Smoby outdoor производите се со ANTI-UV заштита.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: smoby, kukja, смоби

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS