Најново
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals Количка - Gala 2 во 1 Premium Crystals
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-24%
Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley Количка - Gala 2 во 1 Premium Barley
9.990 ден.13.180 ден.
9.990 ден.13.180 ден.
-14%
Креветче - Jungle Креветче - Jungle
3.100 ден.3.590 ден.
3.100 ден.3.590 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
450 ден.500 ден.
450 ден.500 ден.
Кош со торба за алишта
  • Кош со торба за алишта
  • Кош со торба за алишта
  • Кош со торба за алишта
  • Кош со торба за алишта
  • Кош со торба за алишта

Кош со торба за алишта

550 ден.700 ден.
Шифра на производ: 25623
Достапност: На залиха
Количина:

Собирањето валкани алишта никогаш не било позабавно. Кош 2-1 едноставно прикачете го на вратата во собата на Вашето дете и забавата со собирање на облеката од подот може да започне. Во сетот е вклучена торба за облека, на крајот од торбата има патент кој овозможува лесно и брзо да се извади валканата облека.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kos, torba, obleka

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS