ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дрвен сет со животни Дрвен сет со животни
Дрвен сет со подлога и 12 дрвени животни со кои Вашите малечки ќе може да ги учат животните, боите и..
250 ден.
Дрвен лавиринт
Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координац..
550 ден.
Дрвен лавиринт Дрвен лавиринт
Прекрасна едукативна играчка изработена од дрво, им помага на малите дечиња да ја подобрат координац..
290 ден.
-21%
Едукативна коцка сортер Едукативна коцка сортер
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика со многу активности, секоја страна на коцката има..
790 ден.1.000 ден.
-10%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот...
450 ден.500 ден.
-17%
Intex - 100 топчиња Intex - 100 топчиња
Intex сет од 100 меки пластични топчиња во различни бои. Супер забава за Вашите најмили.  То..
750 ден.900 ден.
Забавен сортер Забавен сортер
Забавен и едукативен сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отв..
300 ден.
Музички телефон Музички телефон
Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, звуци на животн..
250 ден.
Музичко пиано Музичко пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото изобилува со прекрас..
590 ден.

Распродадено

Распродадено

Музички проектор Музички проектор
Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. Светлосните ефе..
500 ден.
Vtech - Забавно куче Vtech - Забавно куче
Весело разиграно кученце кое сака да ве следи, каде и да одите! Повлечето го кучето со јажето, ..
1.490 ден.
Vtech - Воз GearZooz Vtech - Воз GearZooz
Сите во возот на GearZooz и авантурата може да почне! Децата може да ги менуваат 15-те запчаници на ..
3.390 ден.

Распродадено

Распродадено

Vtech Диносаурус Vtech Диносаурус
Танцувај и смеј се со Диносаурусот на Vtech. Овој прекрасен диносаурус доаѓа со 3 емо..
3.190 ден.
Vtech - Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
3.290 ден.
Vtech - Видеофон Vtech - Видеофон
Производот е со видео и аудио монитор во боја. Дигиталниот пренос обезбедува врвен квалитет на зукот..
5.990 ден.
Vtech - Тапанче сортер Vtech - Тапанче сортер
Забавно и едукативно тапаче сортер на Vtech. Тапкајте на тапанот за да ги слушнете забавните зв..
1.390 ден.
Vtech - Музичка топка Vtech - Музичка топка
Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењ..
1.690 ден.
Vtech - Музичка вртелешка Vtech - Музичка вртелешка
Vtech музичка вртелешка со птици е совршена пренослива играчка за смирување на Вашето бебе. Доаѓа со..
1.990 ден.
Vtech - Музичко слонче Vtech - Музичко слонче
Запознајте го и играјте со слончето на Vtech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и..
890 ден.
Vtech Бубамара Vtech Бубамара
Вашите малечки ќе се забавуваат со часови со оваа прекрасна едукативна Бубамара која има форми ..
1.900 ден.
Vtech - Вртелешка со проектор Vtech - Вртелешка со проектор
Прекрасна музичка вртелешка со проектор со 3 слатки и меки висечки јагниња. проектор кој проек..
3.290 ден.
Vtech проектор Поларно мече Vtech проектор Поларно мече
Поларно мече со ѕвездено небо и звуци кои го смируваат Вашето бебе. Слатко, меко и нежно поларн..
2.090 ден.
Vtech - Проектор јагне Vtech - Проектор јагне
Прекрасен проектор со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. проектор за кр..
1.390 ден.
Vtech Pull and Pop - музички авион Vtech Pull and Pop - музички авион
Забавна и едукативна играчка авионче. повлечете за да слушнете забавни фрази и да ги видите то..
1.190 ден.
Vtech - Алигатор ZoomiZooz Vtech - Алигатор ZoomiZooz
Здраво, јас сум алигаторот ZoomiZooz. Ова е мојот најдобар пријател птицата, ние сакаме да пееме ..
950 ден.
Трактор на туркање Трактор на туркање
Забавен трактор на туркање. Супер кавалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен з..
1.550 ден.
Топка сортер Топка сортер
Детска играчка топка сортер изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Топката може да се..
250 ден.
Забавна фарма Забавна фарма
Прекрасна едукативна играчка изработена од квалитетна пластика, светли бои и пријателски ликови од ж..
550 ден.
Музички автомобил - сортер Музички автомобил - сортер
Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содр..
1.100 ден.
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Сет со коцки Сет со коцки
Забавен сет со коцки за правење на камион со приколка. Сетот вкучува 56 делови кои се лесни за сколо..
390 ден.
Музичко едукативно пиано Музичко едукативно пиано
Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото на средината има час..
750 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS