Најново
Музичко едукативно пиано
  • Музичко едукативно пиано
  • Музичко едукативно пиано
  • Музичко едукативно пиано

Музичко едукативно пиано

750 ден.
Шифра на производ: 27805
Достапност: На залиха
Количина:

Музичко едукативно пиано со многу активности и забава за малите дечиња. Пианото на средината има часовник, со секое вртење на стрелката се добива различна мелодија и свети во различни бои. Пианото изобилува со прекрасни мелодии и звуци на животни кои се менуваат како ги вртите страните на мини книгата. Музичкото пиано исто така може да се постави на креветчето на детето, или на количка.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци

Димензија на пакувањето:30х25,5х7,5 см

Производот работи на батерии, потребни се 3 х 1,5АА батерии.

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: muzicko, edukativno, piano

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS