Најново
Музички автомобил - сортер
  • Музички автомобил - сортер
  • Музички автомобил - сортер
  • Музички автомобил - сортер

Музички автомобил - сортер

1.100 ден.
Шифра на производ: 69003
Достапност: На залиха
Количина:

Автомобил сортер изработен од квалитетна пластика со голем избор на звуци и мелодии. Производот содржи 4 фигури на животни со различни форми кои детето треба да ги сортира по форма или по боја, доколку ја намести фигурата на вистинското место, како награда добива звук на тоа животно или мелодија. Автомобилот е со ергономска рачка за полесно управување. Забавата со овој автомобил ја подобрува моториката и координацијата кај децата и претставува одлична можност за учење на бои и форми.

Димензии на пакување: 33х16х20 см

Овој производ е изработен од високо квалитетна и нетоксична пластика и се препорачува за деца над 12 месеци.

Производот работи на батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: navystar

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS