Најново
Едукативна коцка сортер
  • Едукативна коцка сортер
  • Едукативна коцка сортер

Едукативна коцка сортер

790 ден.1.000 ден.
Шифра на производ: 52896
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика со многу активности, секоја страна на коцката има различни активности, вклучени се 4 различни форми за сортирање, часовник, книга, лавиринт, огледало, тропки. Играњето со оваа коцка ја подобрува моториката и координацијата кај децата и претставува одлична можност за учење на бои и форми. Исто така коцката се расклопува и се реди како сложувалка.

Димензија на коцката: 20х20х20см

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS