Најново
Чаши сортер
  • Чаши сортер
  • Чаши сортер
  • Чаши сортер

Чаши сортер

250 ден.
Шифра на производ: 16506
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од десет чаши со различна големина и боја, можност вашето дете да изгради кула и да ги научи боите. Секоја чаша е обележана со бројка и слика на животно.

Производот е препорачан за деца над 9 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sorter, casi

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS