Најново
Hoverball
  • Hoverball
  • Hoverball
  • Hoverball
  • Hoverball
  • Hoverball
  • Hoverball

Hoverball

350 ден.450 ден.
Шифра на производ: 27559
Достапност: На залиха
Количина:

 Си играме фудбал по дома со супер забавен производ со лед светло во форма на диск. Hoverball лебди над површината, се движи на рамна и мазна подлога и се одбива од сите предмети. Обложен е со сунѓер што спречува оштетување на вашиот мебел.

Дијаметар на производот: 19 см

Производот работи на батерии, потребни се 4х1,5V АА батерии

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: igra, ховербал

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS