Најново
Playgo Food courd пластелин
  • Playgo Food courd пластелин

Playgo Food courd пластелин

690 ден.850 ден.
Шифра на производ: 1250177
Достапност: На залиха
Количина:

Сет пластелин со многу модли и додатоци за најмалите да можат да си направат ужинка по свој избор.

Сетот содржи:

  • преса за сладолед
  • прибор за јадење
  • 4 туби пластелин
  • модли за вафли, лепчиња, риба....

Димензија на пакувањето: 38х28х7 см

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: plastelin

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS